„Teprve, když se přestaneme bát, začínáme žít“

Help / často kladené otázky (FAQ)

Zde je sbírka nejčastěji kladených otázek. Pokud nenajdete odpověď, pak se nerozpakujte kontaktovat nás zde.

 

Nejčastější Členské Otázky a odpovědi:

 

Jak mohu kontaktovat zákaznický servis?

Chcete-li kontaktovat zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, klepněte na odkaz Kontaktujte nás v nabídce níže. Odpovíme vám v nejkratším možném termínu.

 

Jak mohu kontaktovat ostatní členy?

Stačí sledovat jejich profil a klepnout na tlačítko "Projevit zájem" , nebo "Poslat zprávu". Posílání a čtení zpráv v sekci "Najít vztah" vyžaduje prémiové členství.

 

Jsou vaši členové skuteční?

Přesně tak. Všechny profily jsou generované skutečnými uživateli a my velmi pečlivě rozhodujeme o odebrání profilů, které jsou zavádějící nebo vytvořené pro jiné účely, než najít aktivity, přátele, nebo vztah.

Pokud by se náhodou i ze schváleného profilu vyklubal podvodník, nebo pokus o spam, musíme jednat rychle a odstranit tento profil z našeho potrálu. Pokud narazíte na některý z těchto profilů, kontaktujte nás prosím neprodleně zde.

  

Mohu někoho zablokovat, aby mi od něj nechodily zprávy?

Ano. Můžete blokovat člena kliknutím na " Blokovat " po otevření své pošty, nebo při prohlížení jejich profilu a kliknutím na " Blokovat člena " . Jakmile je člen zablokován, již vás nebude moci prostřednictvím zpráv kontaktovat.

 

Nemůžu se přihlásit do svého účtu na Aktivni-Singles.cz. Co mám dělat?

Pokud máte problémy s přihlášením do svého účtu AktivniSingles, můžete požádat o uživatelské jméno a heslo přes náš kontaktní formulář.

 

Nedostal jsem své heslo po registraci. Co mohu dělat?

První věc, kterou doporučujeme udělat, je zkontrolovat ve vašem emailu nevyžádanou poštu / spam, zda e-mail nebyl mylně považován za spam. Pokud jste neobdrželi své uživatelské jméno a heslo, kontaktujte nás.

 

Jak mohu aktualizovat svůj profil?

Chcete-li aktualizovat informace ve svém profilu, klikněte na "Můj účet/profil" v levé nabídce pod Vaší fotkou. Ujistěte se, že kliknete na tlačítko "Aktualizovat" poté, co byly vaše změny provedeny.

 

Jak mohu dočasně přerušit své členství?

Členství si můžete pozastavit z jakéhokoliv důvodu až na 2 měsíce. Pozastavení členství = deaktivace / skrytí svého profilu zabraňuje být viděn ostatními členy. Chcete-li dočasně pozastavit členství, kontaktujte nás zde.

 

Proč není můj profil zveřejněn?

Existují dva možné důvody:

 • Váš profil byl nedávno aktualizován (nahrány fotky) a přezkoumává se kvalitní a nezávadný obsah.
 • Máte skrytý / dočasně pozastavený svůj profil. 

 

Jaké jsou podmínky členství Aktivní Singles?

Aktivní Singles vítá všechny aktivní lidi, kteří hledají kvalitní vztahy, od kamarádství k přátelství, romantiku až manželství a dále lidi, kteří chtějí trávit svůj volný čas se stejně zaměřenými lidmi.

Náš tým přezkoumává každý profil, abychom garantovali serióznost portálu. Vyhrazujeme si právo odmítnout profily, pokud uživatelské jméno, titulek, nebo jiný text obsahují některou z následujících věcí:

 • veškeré přímé kontaktní informace (tj. e-mailové adresy, URL, ICQ, telefonní čísla, plná jména, adresy)
 • jakékoli místo nebo popisné informace, které ohrožuje členskou anonymitu
 • nadávky jakéhokoli druhu (např. vulgarity, rasismus)
 • diskuze a popisy protiprávního jednání nebo chování (např. užívání drog, násilí)
 • obchodní nebo politické reklamy
 • materiál, který zneužívá nebo vymáhá osobní informace od osob mladších 18 let
 • cizí jazyky ( abychom mohli účinně sledovat profily, musí být v češtině )
 • neoprávněné používání materiálů chráněných autorským právem nebo ochrannou známkou
 • zjevné sexuální narážky nebo diskuze

 

Proč jsem neobdržel žádné odpovědi na mém profilu?

Existuje celá řada důvodů, které to mohou způsobit. Ujistěte se ze seznamu níže, že jste udělali vše, co by mohlo zlepšit Vaše šance.

 • Nahrajte profilovou fotku - není žádným tajemstvím, že lidé chtějí mluvit s lidmi, které můžou vidět!
 • Aktualizujte svůj profil - popis "Pokec o mě" hodně pomůže.
 • Buďte aktivní a tvořiví! :-)

 

Jak mohu odstranit svůj profil?

Doporučujeme vám profil raději dočasně skrýt, přerušit členství, než hned smazat. Skrytí vlastního profilu zabraňuje tomu, být viděn ostatními členy, ale umožňuje to znovu později. Pokud si přejete přerušit členství / odstranit svůj profil, kontaktujte nás zde.

 

Jak mohu nahrát fotky?

Fotografie můžete nahrát při úvodní registraci nebo později kdykoliv v editaci "Můj účet/profil". Fotografie, které budou považovány za nevhodné, budou odstraněny.

 

Jaký formát a velikost fotografií jsou přijatelné?

Přijímáme JPG (JPEG), PNG, GIF a BMP (bitmapa) - pouze soubory do 5MB velikosti. Nemusíte se tím však zaobírat, náš automat provede komprimaci při nahrávání fotek za Vás.

 

Jaké jsou podmínky pro zveřejnění fotografií?

Dříve, než jsou fotky schváleny, projdou naším schvalovacím procesem pro zajištění bezpečného a příjemného on-line prostředí. Pokud chcete, aby vaše fotografie byly bez problémů zveřejněny, ujistěte se prosím, že postupujte podle následujících pokynů:

 • Sexuálně explicitní nebo urážlivé fotografie nejsou povoleny.
 • Musíte se ve snímku objevit.
 • Nejsou povoleny žádné materiály chráněné autorskými právy.

Prosíme, dovolte nám vyhradit si 24 hodin, aby jsme přezkoumali vaše fotografie. Po schválení se Vaše fotografie automaticky objeví ve vašem profilu. O schválení budete také informováni na Váš e-mail.

 

Jak funguje funkce "Projevit zájem"?

Zobrazit zájem je rychlý a snadný způsob, jak někomu ukázat, že o něj máte zájem, a prolomit ledy. Stisknutím "Projevit zájem" bude Vaším jménem odeslán Vámi zvolený piktogram.

 

 

 

 

 

 

Zpět